Ivan Bartoš: Million Marihuana March 2020

V sobotu 5. 9. 2020 proběhl v centru Prahy pochod Million Marihuana March 2020 Prague and beyond, kterého jsem se nemohl osobně zúčastnit, ale posílám alespoň takto virtuálně podporu a rád bych vám v krátkosti sdělil, co všechno v oblasti legalizace konopí Česká pirátská strana aktuálně řeší a jakým výzvám čelíme.

Rozhodně jsme nezaspali. Je to ale maraton a rezistence „vládních a dalších sil“ je nesmírná. Věřím, že se nám podaří prosadit věci (https://regulacekonopi.cz), které pomohou nejen lidem a pacientům, co potřebují léčivé konopí, zastaví kriminalizaci těch, co si rostlinu vypěstují pro osobní užitek, ale pomohou také České republice a její ekonomice.

Mé speciální poděkování pak patří Robert Veverka , který s Legalizace.cz os pořádá tento mezinárodní pochod za jeho dlouholetou vytrvalost a práci v osvětě a boji proti tmářství různých lobby i mafií. Hodně štěstí Roberte ve tvém boji o Senátní křeslo v Praze pod naší vlajkou. Robert Veverka do Senátu?Piráti na Million Marihuana March 2020

Ivan Bartoš, předseda Pirátů, poslanec